KONTAKT

Jestem otwarta na każdą formę współpracy z osobami prywatnymi, blogerami, firmami, wydawnictwami, szkołami, organizacjami pozarządowymi itp. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani propagowaniem nauki języka francuskiego razem z Francuskim Notesikiem, to gorąco zapraszam do kontaktu mailowego:
sobocinska.maria@gmail.com

Blog powstał w kwietniu 2017 roku i bardzo szybko się rozwija (już ponad 2700 osób śledzi fanpage na facebooku).


*****


Polityka prywatności:

Ochrona informacji dotyczących Użytkowników mojego bloga francuskinotesik.pl jest dla mnie sprawą najwyższej wagi, w związku z tym dokładam najwyższych starań, abyście czuli się bezpiecznie powierzając swoje dane osobowe przy korzystaniu z mojej strony internetowej. Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia zasady i zakres przetwarzania przeze mnie waszych danych osobowych, przysługujące wam prawa i moje obowiązki jako administratora danych.


Administratorem danych jest:

Maria Sobocińska, autorka bloga www.francuskinotesik.pl
adres e-mail: sobocinska.maria@gmail.com


Cel przetwarzania danych:

Dane osobowe czytelników bloga są przetwarzane, w celu prawidłowego administrowania systemem komentarzy na blogu.
Komentując wpisy na blogu czytelnik świadomie godzi się na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby dyskusji pod poszczególnymi wpisami.


Rodzaj danych:
 

Na blogu przetwarzane są następujące dane osobowe, których podanie jest niezbędne do komentowania postów:
- imię i nazwisko
- adres e-mail


Podstawa prawna przetwarzania:

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Twoje dane osobowe przetwarzane są za twoją zgodą, wyrażoną w chwili pozostawienia komentarza pod jakimkolwiek wpisem na blogu.
W związku z przetwarzaniem twoich danych osobowych przysługują ci następujące prawa: W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę - bez podawania przyczyny. Wycofanie zgody spowoduje, że zostanie usunięty twój komentarz pod wpisem. Wycofanie zgody nie wpłynie na dotychczas dokonane czynności.


Czas przechowywania danych osobowych:

Twoje dane osobowe przechowuję do czasu usunięcia komentarza użytkownika na blogu.


Kontakt w sprawie danych osobowych:

Wszelkie zgłoszenia czy żądania dotyczące danych osobowych możesz skierować na adres e-mail:
sobocinska.maria@gmail.com


Powierzenie przetwarzania danych:

Blog jest założony na blogspot.pl (Google) i tam na serwerze gromadzone są dane (cała zawartość bloga).Plugin Facebooka:

Strona zawiera plugin do serwisu społecznościowego Facebook (Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, USA). Plugin Facebooka na moim blogu jest oznaczony logo Facebook. Plugin ten bezpośrednio połączy Was z profilem Francuskiego Notesika na serwerze Facebooka. Facebook może wówczas uzyskać informacje, że odwiedzaliście bloga ze swojego adresu IP. Jeżeli odwiedzacie blog będąc zalogowanymi na swój profil na Facebooku, Facebook zarejestruje informację o wizycie. Nawet jeżeli nie jesteście zalogowani Facebook jest w stanie pozyskiwać informacje o adresie IP.
Należy podkreślić, że Facebook nie przekazuje informacji o gromadzonych danych i sposobie ich wykorzystania. Cel i zakres danych gromadzonych przez Facebook nie jest mi znany.
Jeżeli nie życzycie sobie, aby Facebook mógł pozyskiwać informacje dotyczące waszych wizyt na blogu, doradzam wcześniejsze wylogowanie się z waszego konta na Facebooku.